باربری بلوار اندرزگو معتبرترین باربری در محدوده شمال تهران+خدمات ممتاز و باکیفیت

باربری بلوار اندرزگو با دارا بودن نیروی انسانی مجرب اعم از متخصصین بسته بندی، کارگران پر تجربه در حمل و نقل بار ، رانندگان آشنا به مسیر و تجهیزات حمل بار لوکس، با پوشش تمام مناطق شمال تهران؛ آماده خدمت رسانی به شما شهروندان عزیز میباشد . ما در باربری اندرزگو سعی نموده ایم شما در حین اسباب کشی هیچگونه دغدغه ای نداشته باشید و در کنار آن بتوانیم اعتماد شما را کسب نماییم. در اتوبار ما بهترین خدمت را با ارزان ترین قیمت ارائه می دهیم.

اگر ساکن منطقه اندرزگو یا محله های نزدیک ان هستید  و این روزها قصد اسباب کشی دارید ، توصیه ما به شما این است که قبل از هر کاری با باربری بلوار اندرزگو مشورت کنید . اتوبار ما با راهنمایی دقیق و اصولی و مشاوره رایگان به همشهریان ، اسباب کشی و نقل مکان را برای شما آسان می کند .

شماره تماس های باربری اندرزگو تهران :

برای ثبت سفارش باربری و حمل بار شما می توانید با شماره تلفن های زیر تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت بکنید و هم چنین از مشاوره رایگان شرکت اتوبار ما استفاده بکنید و سوالاتی که در ذهنتان مجهول است را از مشاوران ما بپرسید و سرویس مورد نظرتان را انتخاب بکنید تا همکاران ما درسریع ترین زمان در محل حاضر شوند .

کافی است یک بار با ما در باربری بلوار اندرزگو تماس بگیرید تا کیفیت در ارائه خدمات اثاث کشی و باربری در تهران را ببینید. اتوبار اندرزگو همچنبن با رعایت جانب انصاف همواره تعرفه های باربری ارزان قیمت و همراه با تخفیفات ویژه ای را برای شهروندان عزیز در نظر گرفته است.

باربری بلوار اندرزگو

تبلیغ : از منطقه باربری فرمانیه  دیدن فرمایید !!!

بسته بندی اصولی لوازم منزل در باربری بلوار اندرزگو :

باربری بلوار اندرزگو مفتخر است با استفاده از جدیدترین فناوری‌ ها و موارد اولیه شامل انواع پکیج‌ ها و بسته‌ بندی‌ ها متنوع و در سایزهای مورد نیاز به همراه متخصصان آموزش‌ دیده، در انجام این کار و رفع این مشکلات شما را یاری رسانند. با ارسال درخواست خود به صورت تلفنی، کارشناسان مجرب و متخصص ما بهترین پک را بر حسب نیاز شما انتخاب می کنند .

خدمات بسته بندی باربری اندرزگو شامل بسته بندی انواع وسایل منزل و کالاهای حساس و شکستنی همچنین لوازم منزل چون مبلمان و ماشین لباس شویی و سایر لوازم است.بسته بندی مناسب اسباب ادارات و شرکت ها با بهترین کیفیت و استحکام جهت جایجایی نیز از جمله دیگر خدمات شرکت ما می باشد. دقت در انجام بسته بندی مناسب هم موجب سهولت در جابجایی اثاث منزل و هم موجب سرعت در اسباب کشی منزل می شود و حتی در سهولت چیدمان پس از اسباب کشی نیز موثر خواهد بود .

خدمات باربری اندرزگو تهران

شرکت باربری بلوار اندرزگو خدمات مختلفی را ارائه می کند که در ادامه با بیشتر این خدمات آشنا خواهید شد و شما می توانید این خدمات را در لیست زیر ببینید ، شرکت باربری اندرزگو خدمات زیر را بصورت شبانه روزی ارائه می کند که شما می توانید با تلفن های باربری بلوار اندرزگو تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت بکنید تا در سریع ترین زمان همکاران متخصص ما در محل حاضر شوند و به شما خدمت رسانی بکنند  :

 • بسته بندی لوازم با بهترین ابزار ها به صورت حرفه ای
 • ارائه خدمات باربری ۲۴ ساعته و شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.
 • ارائه دهنده خدمات باربری و اسباب کشی داخل شهری و بین شهری
 • بهره گیری از ماشین های حمل بار مجهز به موکت کاری و سقف عایق بندی شده
 • کارگران متخصص و خوش اخلاق در زمینه بسته بندی و جابجایی لوازم
 • حمل و نقل و جابه جایی انواع لوازم سنگین و اثاثیه‌های حساس و شکستنی
 • ارائه انواع بیمه نامه در اتوبار ما
 • و …

باربری بلوار اندرزگو

وسایل مورد نیاز برای اسباب کشی لوازم منزل در باربری اندرزگو :

برای اسباب کشی از یک خانه به خانه دیگر شما باید پیش از اغاز اسباب کشی وسایلی را بخرید یا اماده کنید.

 • کارتن های با ابعادمختلف
 • مقدار زیادی طنابهای محکم و ضخیم
 • مقداری روزنامه باطله برای حفاظت از اشیای شکستنی .
 • نوار چسب پهن برای بستن کارتن ها.
 • ماژیک های سر پهن برای نوشتن روی کارتن ها .
 • بهتر است لوازم شکستنی رادرجعبه های اصلی خودشان که دارای حفاظ هایی است قرار دهید.
 • روی هر جعبه پس از اتمام کار بسته بندی برچسبی حاوی فهرست وسایل و لوازم داخل ان بچسبانید.

اگر حوصله تهیه کردن این لوازم را ندارید می توانید با باربری بلوار اندرزگو تماس بگیرید. اتوبار ما تمام این لوازم را برای شما تهیه میکند، فقط کافی است با ما تماس بگیرید.

شماره تماس باربری بلوار اندرزگو :

باربری بلوار اندرزگو برای هر منطقه شماره هایی اختصاص داده تا اگر قصد اثاث کشی در هر منطقه از سطح استان و بین شهری داشته باشید به راحتی بتوانید به شماره ها دسترسی داشته باشید

شماره تماس مناطق شمال تهران : 22353474021

شماره تلفن تمام مناطق مرکز تهران : 88579056-021

تبلیغ : از منطقه باربری فرمانیه و باربری فرشته دیدن فرمایید !!!