باربری بلوار کشاورز تهران با حمل بار و اثاثیه منزل تلفن: 88579056

باربری بلوار کشاورز تهران: بلوار کشاورز که پیشتر به نام بلوار الیزابت دوم نامیده می شود،در منطقه 6 تهران واقع شده است. این بلوار از میدان ولیعصر در شرق اغاز و به خیابان دکتر غریب ختم می شود. باربری تهران به جز ارائه خدمات با کیفیت به کسانی که در این منطقه ساکن هستند به مناطقی که نزدیک بلوار کشاورز هستند از جمله:خیابان فلسطین،خیابان حجاب،خیابان قدس و… خدماتی در زمینه حمل بار و اسباب کشی منزل و… ارائه می دهد. 22353474  باربری بلوار کشاورز دارای کادری مجرب،جوان،خوش اخلاق و خوش برخورد در زمینه جابجایی بار ،بسته بندی حرفه ای و اصولی و به مقصد رساندن انها بدون حتی کوچکترین خسارت و کاملا تضمینی می باشد.

خدمات باربری کشاورز با کیفیت و استاندارد

فعالیت اصلی این باربری در حوزه حمل و نقل و اثاث کشی درون شهری و بسته بندی وسایل در محدوده بلوار کشاورز و تمام مناطق تهران که به صورت شبانه روزی و در جهت جذب و رضایت مشتری خدماتی را به مشتریان ارائه میدهد. اتوبار بلوار کشاورز با داشتن سابقه چندین ساله و جواز فعالیت حمل و نقل در شهر تهران توانسته خود را از مهمترین و معتبرترین شرکت ها در حوزه باربری و بسته بندی معرفی نماید. هیچ مشتری راضی به سرویس دهی خدمات ضعیف و بی کیفیت اسباب کشی نیست و تابه حال هیچ شرکتی بدون داشتن مشتری دوام نیاورده است.

باربری کشاورز در مدت سالها تجربه به قدرت رضایت مشتری پی برده است و خدمات اسباب کشی و بسته بندی که به افراد ارائه می کند تمام تلاش خود را می کند بهترین خدمات را ارائه نماید تا علاوه بر رضایتمندی آن مشتری, هم مشتری دائمی ما شود هم کار ما را به دیگران تبلیغ کند.

اتوبار در کشاورز تهران

خدمات ارزنده  اتوبار بلوار کشاورز

  • مشاوره رایگان جهت اسباب کشی راحت به همراه توصیه نکات باربری
  • ارائه خدمات 24 ساعته در ایام هفته
  • حمل همه نوع بار و اسباب اثاثیه منزل و ادارجات و شرکت های دولتی و خصوصی
  • حمل بار با مجهزترین و کیفیت ترین ماشین های باربری
  • بسته بندی وسایل به صورت کاملا نوین و اصولی که تضمین سلامت بار را به دنبال دارد
  • جابجایی اثاثیه منزل به تمام نقاط تهران در سریع ترین زمان
  • ارائه تخفیف برای نو عروسان و افراد کم درآمد
  • استفاده از مکانیک تخصصی برای سرویس کامل ماشین آلات باربری
  • کارگران متعهد و زبده برای انجام بهتر امورات حمل بار و بسته بندی
  • قیمت هایی کارشناسی شده باربری کشاورز با استناد به نرخ اتحادیه باربری درون شهری کشور

شعبه: باربری ولنجک

تعرفه های ما را با دیگران مقایسه کنید

نرخ و هزینه های تعیین شده برای حمل و نقل اسباب اثاثیه،بسته بندی و … درون شهری مقرون به صرفه می باشد.می توانید برای مشاهده تعرفه های باربری از منوی سایت به قسمت (تعرفه های باربری و اتوبار)مراجعه کنید. اتوبار بلوار کشاورز تلاش می کند تا پایین ترین و مناسب ترین قیمت ها را برای مشتریان تعیین کند تا رضایت مشتریان خود را جلب نماید و ان ها را مشتری دائمی خود کنند. خیلی از باربری های موجود در شهر تهران بدون مجوز فعالیت می کنند و قیمت های پایین را به مشتری ارائه می کنند تا مشتری را جذب کنند اما بعد از اتما کار اثاث کشی پدر مشتری را در می آورند و قیمت نجومی را از مشتری تقاضا می کنند و چون این باربری ها مجوز ندارند دست مشتری به هیچ جایی بند نیست. بلوار کشاورز در تحت پوشش ما قرار دارد.

تعرفه باربری

بسته بندی دقیق و ظریف بالا باربری بلوار کشاورز تهران

بسته بندی اثاثیه یکی از مراحل اسباب کشی است که استرس زیادی برای مشتریان دارد ولی اگر بدرستی صورت گیرد باعث عدم خسارت می شود. باربری ما طریقه درست و اصولی بسته بندی کالاها را می داند و سلامت بار شما را صددرصد تضمین می کند. شرکت ما یکی از خدماتی که عرضه می کند بسته بندی دقیق و به نحو احسن لوازم شما می باشد که این بسته بندی با بهترین و مجهزترین و بروزترین متد های دنیا صورت می گیرد. اتوبار بلوار کشاورز با داشتن تجربه چندین ساله و استخدام کردن نیروهای متخصص و ورزیده به درستی از وظیفه خود اگاهی دارد و سعی می کند تا خدمات خود را با کیفیت ترین و برترین شکل ممکن ارائه نماید.باربری ما همه کالاهای مشتریان را بیمه می کند که اگر در حین جابجایی وسایل به هر دلیلی خسارتی وارد شود هزینه زیان را تمام و کمال پرداخت کند.

بسته بندی کمکی که به شما می کند این است که بارتان از خطرات بسیار بالایی که در حمل و نقل وجود دارد محفوظ می دارد و چنانچه در این کم توجهی شود امکان این وجود دارد که خسارت های زیادی را متحمل شوید.

پیش از انجام به مراحل اسباب کشی کافی است با ما باربری و اتوبار تهران تماس بگیرید

مناطق تحت پوشش و سرویس دهی باربری کشاورز

باربری کشاورز تهران زیر مجموعه چه موسسه ای می باشد؟ با تلاش و مدیریت عالی موسسه باربری تهران توانسته ایم در عرض چندین ساله از خدمت گزاری به مردم مناطق زیادی از شهر تهران را پوشش دهیم که هر روز به محدوده های پوششی خود اضافه می کنیم . این 5 منطقه زیر بخشی از مناطق پوششی ما هستند اگر میخواهید مناطق دیگر را ببنید به صفحه اصلی وبسایت مراجعه فرمایید . با تشکر از همراهی شما هدف ما ارائه خدمات نوین و باکیفیت به سرتاسر ایران می باشد و فعلا از تهران کار خود را شروع کرده ایم.

اولویت باربری و اتوبار تهران رضایت شماست.

ممکن است همان اول که با سایت ما آشنا شدید با تعریف و تمجید ک از خود کردیم متعجب باشید اما بدانید ما ادعایی نداریم بلکه ثابت می کنیم . با دیدن نمونه کارهای ما در سایت این ادعا برایتان ثابت خواهد شد.