باربری در شیخ بهایی تهران | اسباب کشی و بسته بندی با بیمه نامه 88579056

باربری در شیخ بهایی تهران متخصص در ارائه خدمات باربری و اتوبار اعم از  بسته بندی لوازم منزل، ادارجات، چیدمان در مقصد و… آماده است تا با استفاده از افراد مجرب و ماهر خدمات خود را در سراسر کشور به مشتریان عزیز ارائه دهند. شرکت باربری ما با سابقه درخشان و قوی خود دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد و کلیه قیمت های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرد. پس اگر قصد جابجایی و حمل بار دارید باربری شیخ بهایی و ملاصدرا با بهره گیری از دانش لازم و کادری باتجربه در عرصه حمل بار در کنار شما می باشد و شما را در تمامی مراحل جابجایی یاری خواهد نمود. خیالتان تخت تخت.

باربری در شیخ بهایی بدون هیچ گونه کم و کاستی تمام سعی خود را می کند علاوه بر ارائه خدمات بروز، مناسب ترین قیمت را نیز به مشتریان خود ارائه دهد تا با این کار علاوه بر جلب رضایت شما، آنان را جزو مشتریان دائم خود کنند. بهترین انتخاب برای شما هستیم. بدون شک.

درباره باربری و اتوبار شیخ بهایی تهران:  88579056

باربری در شیخ بهایی تهران یکسری ویژگی هایی دارد که باعث شده تا ما از دیگر باربری ها متفاوت باشیم و آن نوع و تنوع خدماتی است که به مشتریان ارائه می کنیم. باربری ما با توجه به سفارشات شما کار اسباب کشی لوازم منزل را برایتان انجام خواهد داد، ما صفر تا صد کار را بعهده می گیریم تا شما بزرگواران هیچ گونه دغدغه و استرسی از بابت اثاث کشی نداشته باشید. باربری محدوده شیخ بهایی کلیه امورات مربوط به جابجایی را کاملا تضمینی و همراه با بیمه نامه عرضه میکند تا به نوعی خیال شما را از بابت لوازم گران بهای خود راحت کند.

معتبرترین شرکت باربری اثاث منزل در تهران شناخته‌شده‌ایم.بهترین شرکت اتوبار و باربری تهران برای اسباب ‌کشی‌ هایتان هستیم.چراکه همواره در ارائه خدمات حمل ‌و نقل از بروزترین فناوری‌های حمل بار استفاده می‌نماییم. متنوع‌ترین خدمات حمل بار و حمل اثاثیه را در امر جابجایی و اسباب کشی‌ ارائه می‌نماییم. ما تنها به آسایش و رفاه شما عزیزان می‌اندیشیم و مناسب‌ترین خدمات حمل بار را به شما ارائه می‌نماییم. با ما تماس بگیرید تا از انتخاب خود لذت ببرید.

اتوبار دولت

حمل بار شیخ بهایی

باربری در جردن

فعالیت‌ها و خدمات مدرن در باربری منطقه شیخ بهایی:

اگر می خواهید یک جابجایی بدون دردسر و بی دغدغه را تجربه کنید کافی است با همکاران ما در باربری در شیخ بهایی تماس بگیرید. چرا که باربری واتوبار شیخ بهایی تمامی امورات مربوط به اسباب کشی را به صورت کاملا حرفه ای و پیشرفته برای کسانی که قصد جابجایی دارند انجام می دهند. ویژگی‌های زیر از خصوصیات و فعالیتهای این شرکت باربری در طول این سالهای طولانی بوده است:

 • بسته بندی تخصصی انواع لوازم سبک و سنگین و حساس

 • ارائه مشاوره های باربری به منظور تسهیل امور

 • ارائه دهنده خدمات باربری داخل شهری و بین شهری

 • ماشینهای عایق کاری شده و مجهز شده به ضربه گیرهای پوششی

 • پرسنل و کادر مودب و حرفه ای با چند سال تجربه

 • تهیه باکس های مخصوص بسته بندی در حجم و اندازه و نوع های مختلف

 • تعرفه های باربری با قیمت منصفانه و هزینه باربری توسط کارشناس مجرب تخیمن زده می شود.

 • صدور و ارائه بیمه نامه‌ معتبر جهت پوشش هزینه خسارت های احتمالی

 • حمل بار سریع و مطمئن در اسرع وقت

بسته بندی اثاثیه منزل در شیخ بهایی

بسته بندی نوین و مدرن لوازم حساس و شکستنی:

بسته بندی لوازم منزل جزو مهم ترین کارهایی که قبل از اسباب کشی باید به آن توجه ویژه ای کرد. برای بسته بندی شرکت های مختلفی در تهران وجود دارنند که قبل از حمل بار در صورت لزوم و درخواست مشتری ،لوازم مهم و شکستنی یشان را بسته بندی کرده و باعث جلوگیری از خسارت احتمالی در حین جابجایی می شود. در واقع در صورت بی توجهی به بسته بندی ممکن است آسیبی به لوازمتان وارد شود که تا آخر عمرتان حسرت آن را بخورید. پس بهتر است برای جلوگیری از این کار باربری شیخ بهایی را انتخاب کنید. اتوبار ما با داشتن پرسنل جداگانه برای این امر آمادگی کامل دارد تا هر گونه وسایل سبک و سنگین شما را بصورت اصولی و با ضمانت کامل بسته بندی نمایید.

اگر فکر می کنید هزینه های بسته بندی زیاد است و شما را از این امر منصرف می کند باید بگم که کاملا در اشتباه هستیدَ چون در زمان اسباب کشی اگر صدمه ای به بارتان وارد شود هزینه خسارت بیشتر از هزینه ای خواهد بود که شما می خواستید به بسته بندی لوازمتان پرداخت کنید. هیچ شرکتی ضمانت ۱۰۰ درصدی نمی کند.که بدون بسته بندی وسایلتان را سالم در مقصد تحویل می دهد. باربری ما در صورت استفاده از خدمات بسته بندی تضمین کامل می دهد که وسایل شما را در مقصد صحیح و سلامت تحویل دهد. در صورتی خسارت هم بیمه یا شرکت ما هزینه خسارت را تمام و کمال تقبل می کند. ما خیال شما را از همه جهت راحت کرده ایم.

چگونه درخواست حمل بار و اسباب کشی وسایل نمائیم؟!

باربری خیابان شیخ بهایی تهران تمام فعالیتها و خدمات خود را بصورت 24 ساعته و پیوسته به مشتریان خود ارائه می نماید. در هر ساعت از شبانه روز فقط کافی است که با همکاران ما تماس بگیرید. تا در کمترین زمان ممکن در کنار شما باشیم. باربری ما فعالیتها و خدمات مختلفی را به مشتریان خودش ارائه می نماید. تا در زمان اسباب کشی شما عزیزان هیچ مشکلی از بابت انتخاب خود نداشته باشید.

به منظور حمل بار و اسباب کشی در منطقه شیخ بهایی با شماره های زیر تماس بگیرید.
شماره تماس های ما:
 • شمال تهران تمام محدوده هاش: 22353474
 • تمام مناطق مرکز تهران: 88579056

مناطق تحت پوشش باربری و حمل بار شیخ بهایی