باربری در شیخ بهایی تهران | اسباب کشی و بسته بندی با بیمه نامه 88579056

باربری در شیخ بهایی تهران ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در سراسر کشور که دارای مجوز  رسمی از اتحادیه استان تهران می باشد ،کلیه قیمت های حمل اثاثیه منزل زیر نظر اتحادیه انجام می گیرداگر قصد جابجایی و حمل بار دارید باربری  شیخ بهایی و ملاصدرا با چندین سال تجربه در عرصه حمل بار در کنار شما می باشد و شما را در تمامی مراحل جابجایی یاری خواهد نمود. 

حمل بار و اسباب کشی  88579056

باربری در شیخ بهایی بنا به نیاز شما سرویس بسته بندی وسایل منزل را برایتان انجام خواهد داد، شرکت ما صفر تا صد کار را بعهده خواهد گرفتدر پایان و اتمام کار بسته بندی با توجه به نیاز شما و میزان وسایل شما و همچنین تعداد طبقات شما تیم چهار یا پنج نفره  کار جابجایی را شروع می کنند و اثاثیه شما را در درون کامیون ها می چینند ، لازم به ذکر است که بگوییم از ماشین هایی برای حمل اثاثیه استفاده می کنیم که تمامی آنها مسقف و موکت کاری شده هستند ، بارهای شما را با نهایت دقت به منزل جدیدتان برده و تخلیه خواهیم نمود.

معتبرترین شرکت باربری اثاث منزل در تهران شناخته‌شده‌ایم.بهترین شرکت اتوبار و باربری تهران برای اسباب ‌کشی‌ هایتان هستیم.چراکه همواره در ارائه خدمات حمل ‌و نقل از بروزترین فناوری‌های حمل بار استفاده می‌نماییم. متنوع‌ترین خدمات حمل بار و حمل اثاثیه را در امر جابجایی و اسباب کشی‌  ارائه می‌نماییم. ما تنها به آسایش و رفاه شما عزیزان می‌اندیشیم و مناسب‌ترین خدمات حمل بار را به شما ارائه می‌نماییم.

اتوبار دولت

حمل بار شیخ بهایی

باربری شیخ بهایی متخصص در اسباب کشی در مرکز تهران

باربری در شیخ بهایی تهران تخصص دارد. خدمات ما در کلیه مناطق و محلات غرب تهران است و کلیه ساکنین این مناطق بدون محدودیت می توانند از سرویس های مجهز اثاث کشی در این شرکت استفاده نمایند. این شرکت از پرسنل و رانندگانی ماهر و باتجربه ای استفاده می کند که آشنایی کاملی با خیابان ها و محله های تهران به خصوص غرب تهران دارند. با یک تلفن می توانید بهترین و مطمئن ترین شرکت باربری را به خدمت بگیرید. توانمندی و دانش ما در امر جابجایی می تواند  برای حل مشکلات اثاث کشی شما می تواند بهترین راهگشا باشد. اگر از شرکت های قبلی خود خاطره بدی در ذهن دارید اینبار با ما آن را فراموش کنید و بهترین ها را تجربه نمایید.

آنچه به آن می بالیم رضایت صد در صد مشتریان از خدمات ماست. اولویت رضایت مشتری و جلب نظر وی بر قیمت و سود بیشتر باعث موفقیت امروز ما و اعتماد شما مشتریان به ما شده است. باربری شیخ بهایی علاوه بر خدمات در غرب تهران، در دیگر نقاط تهران نیز تخصص کامل دارد. باربری ما از بهترین ماشین های اسباب کشی استفاده می کند.

باربری در جردن

فعالیت‌ها و خدمات مدرن در باربری شیخ بهایی

اگر می خواهید یک جابجایی بدون دردسر و بی دغدغه را تجربه کنید کافی است با همکاران ما در باربری در شیخ بهایی تماس بگیرید. شرکت ما تمام فعالیتها و خدمات خود را بصورت 24 ساعته و پیوسته به مشتریان خود ارائه می نماید. در هر ساعت از شبانه روز فقط کافی است که با همکاران ما تماس بگیرید. باربری شیخ بهایی فعالیتها و خدمات مختلفی را به مشتریان خودش ارائه می نماید. ویژگی‌های زیر از خصوصیات و فعالیتهای این شرکت باربری در طول این سالهای طولانی بوده است:

 • بسته بندی تخصصی انواع لوازم سبک و سنگین و حساس

 • ارائه مشاوره های باربری به منظور تسهیل امور

 • ارائه دهنده خدمات باربری داخل شهری و بین شهری

 • ماشینهای عایق کاری شده و مجهز شده به ضربه گیرهای پوششی

 • پرسنل و کادر مودب و حرفه ای با چند سال تجربه

 • تهیه باکس های مخصوص بسته بندی در حجم و اندازه و نوع های مختلف

 • تعرفه های باربری با قیمت منصفانه و هزینه باربری توسط کارشناس مجرب تخیمن زده می شود.

 • صدور و ارائه بیمه نامه‌ معتبر جهت پوشش هزینه خسارت های احتمالی

بسته بندی اثاثیه منزل در شیخ بهایی

چگونه درخواست حمل بار و اسباب کشی وسایل نمائیم؟!

به منظور حمل بار و اسباب کشی در منطقه شیخ بهایی با شماره های زیر تماس بگیرید.
شماره تماس های ما:
 • شمال تهران تمام محدوده هاش: 22353474
 • تمام مناطق مرکز تهران: 88579056

مناطق تحت پوشش باربری و حمل بار شیخ بهایی 

بسته بندی درست لوازم منزل; حساس و شکستنی ؟

بسته بندی لوازم منزل یا شرکت یا هر ارگان دیگر جزو مهم ترین کارهایی که قبل از اسباب کشی باید به آن توجه ویژه ای کرد. برای بسته بندی شرکت های مختلفی در تهران وجود دارنند که قبل از حمل بار در صورت لزوم و درخواست مشتری وسایلتان  مهم و شکستنی یشان را بسته بندی کرده و باعث جلوگیری از خسارت احتمالی در حین جابجایی می شود. باربری شیخ بهایی با داشتن پرسنل جداگانه برای این امر آماده کامل دارد هر گونه وسایل شما را بصورت اصولی با ضمانت کامل بسته بندی نمایید.

اگر فکر می کنید هزینه های بسته بندی زیاد است و شما را از این امر منصرف می کند باید بگم که کاملا در اشتباه هستیدَ چون در زمان اسباب کشی اگر صدمه ای به بارتان وارد شود هزینه خسارت بیشتر از هزینه ای خواهد بود که شما می خواستید به بسته بندی لوازمتان پرداخت کنید. هیچ شرکتی ضامنت ۱۰۰ درصدی نمی کندکه بدون بسته بندی وسایلتان را سالم در مقصد تحویل می دهد. باربری ما در صورت استفاده از خدمات بسته بندی ضامنت کامل می دهد که وسایل شما را در مقصد صحیح و سلامت تحویل دهد. در صورتی خسارت هم بیمه یا شرکت ما هزینه خسارت را تمام و کمال تقبل می کند.

 • جمع آوری وسایل با الویت مهم بودن هرکدام
 • بسته بندی با دقت و حوصله و به روش های مختلف
 • استفاده از تجهیزات و لوازم باکیفیت برای بسته بندی
 • حمل و جابجایی بار  به داخل ماشین
 • باز کردن و چیدمان در مقصد با سلیقه مشتری