باربری شهرک 22 بهمن متخصص در حمل بار و اثاثیه منزل با منصف ترین قیمت

ما در شرکت باربری شهرک 22 بهمن  می توانیم با افتخار اعلام کنیم که یکی از بهترین شرکت های باربری غرب تهران هستیم. شرکت باربری شهرک 22 بهمن با داشتن فعالیت در کلیه مناطق غرب تهران توانسته است در سالهای گذشته براحتی پاسخگوی نیازهای مشتریان خود باشد و در این زمینه به بهترین شکل ممکن در زمینه باربری و اسباب کشی در سطح استان تهران و شهرستان ها کاملا موفق عمل کرده است.
همکاران ما در باربری شهرک 22 بهمن با آگاهی از مسئله ترافیک و رفت و آمد در بخش های مختلف  تهران ، نهایت سعی و تلاش خود را بکار می بندند و ما همواره در تلاش بودیم تا با استفاده از بهترین امکانات و استانداردهای روز جهان، در زمینه باربری و اسباب کشی غرب تهران عمل کنیم.

موفقیت ما حاصل تلاش بسیاری از پرسنل زحمتکش ماست که سالها تجربه در زمینه حمل بار را دارند و هم با مناطق مختلف بخش های شهر تهران آشنایی دارند و از طرف دیگر به مسئله اهمیت سالم رساندن وسایل و لوازم خانگی و یا اداره ها و شرکت ها کاملا واقف هستند.
شرکت ما از این رو همواره در طول سالهای گذشته جهت خدمت رسانی هر چه بهتر به مشتریان خود تلاش کرده است تا حد امکان روز به روز خدمات خود را بروز رسانی کرده و تا حد امکان ارتقا و گسترش دهد.

باربری شهرک 22 بهمن

حمل بار به شهرستان در باربری شهرک 22 بهمن:

حمل بار به شهرستان یکی از خدمات باربری شهرک 22 بهمن است. این شرکت در راستای تامین نیازهای مشتریان خود جهت اسباب کشی و جابجایی بار از تهران به شهرستان، تلاش دارد تا با استفاده از بهترین ماشین های باربری، کارگران زحمتکش و امکانات مناسب و همچنین بهترین تعرفه های حمل بار بین شهری در خدمت شما همشهریان گرامی باشد.

در این بحث منظور ما از حمل و جابجایی بار از تهران به شهرستان های کشورمان، در واقع حمل و نقل وسایل و لوازم افرادی است که از تهران قصد اسباب کشی و یا اثاث کشی به دیگر نقاط کشورمان را دارند.

دیگر خدمات ما: 

  1. داشتن نازلترین و پایین ترین  تعرفه های باربری
  2. باربری مطمئن همراه با جواز رسمی از اتحادیه
  3. دارای کارگران و رانندگان مجرب و خوش رفتار و با مسئولیت
  4. انجام درست و به بهترین شکل بسته بندی وسایل حساس و شکستنی
  5. وسایل نقلیه استاندارد و سالم جهت حمل مطمئن بار
  6. مشاوره و راهنمایی کامل / رایگان در زمینه اسباب کشی و بسته بندی اصولی
  7. بارنامه و بیمه نامه رایگان
  8. ارائه خدمات شبانه روزی
  9. و …

باربری شهرک 22 بهمن

درباره باربری شهرک 22 بهمن:

باربری شهرک 22 بهمن خوشبختانه در کلیه مناطق غرب تهران جهت باربری و حمل بار و همچنین خدمات بسته بندی وسایل و اسباب و اثاثیه شما آماده همکاری است.
ما تمام مناطق غرب تهران را براحتی تحت پوشش قرار داده و خدمات خود را در زمینه بسته بندی با استفاده از محکم ترین و مقاوم ترین کارتن ها و جعبه های اسباب کشی و حمل بار انجام داده و سپس با استفاده از بهترین خودروهای باربری درجه یک ،به محل جدید سکونت و یا دفتر جدید موسسه و شرکت شما حمل خواهیم کرد.شرکت ما به شما مشتریان عزیز صمیمانه قول می دهد که نهایت تلاش خود را در زمینه ارائه بهترین خدمات اسباب کشی و بسته بندی ارائه دهد. با این حال همواره پذیرایی نظرات و پیشنهادات گرم و صمیمانه شما جهت بهبود هر چه بیشتر کیفیت کار خود نیز هستیم.

شماره تماس های باربری شهرک 22 بهمن:

اگر قصد باربری یا اسباب کشی دارید و تجربه کافی در این زمینه ندارید و یا می خواهید وسیله ای را از نقطه ای به نقطه دیگر منتقل کنید و یا به هر دلیلی نیاز به خدمات حمل و نقل در محدوده شهرک 22 بهمن دارید، اتوبار ما آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. برای این منظور به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید و یا در هر ساعت از شبانه روز با شماره زیر تماس بگیرید

بیشتر مناطق شمال تهران : 22353474

تمام مناطق مرکز تهران : 88579056

مناطق جنوب تهران :  09128105191

مناطق فعال ما:

باربری پاسداران

حمل بار در مجیدیه

اتوبار در محدوده مرزداران