حمل بار و اثاثیه منزل در تهران: موسسه حمل و نقل باربری تهران با سابقه چندین ساله ای که در حوزه حمل بار و اسباب کشی اثاثیه های منزل, شرکت, ادارجات و … دارد توانسته خدمات باکیفیت باربری را در کلیه نقاط تهران به مشتریان ارائه کند. موسسه ما بدون هیچ گونه محدودیت زمانی در همه روزها و ساعات شبانه روز وسایل شما را از مبدا گفته شده به هر منطقه تهران جابجا می کند. انتقال بار هم با ماشین آلاتی مثل کامیون, خاور, وانت بار و نیسان انجام می شود.

تلفن ثبت سفارش اثاث کشی در تهران و شهرستان: 22353474

باربری تهران , شرکت حمل بار و اثاثیه منزل تهران

بهترین اسباب کشی از نظر مشتری, آن اسباب کشی می باشد که بارشان هیچ گونه صدمه ای در هنگام جابجایی نبیند و در مقصد سالم تحویل بگیرند. برای برطرف کردن انتظارات مشتری باید برخی الزامات و نکات رعایت شود که شامل جابجایی حمل بار توسط کارگران و رانندگان مجرب, بسته بندی تخصصی, استفاده از تجهیزات و ماشین الات مطمئنی که بتوان بدون هیچ گونه مشکلی بار را جابجایی کرد. انتخاب یک شرکت معتبر و کار بلد در تهران کار بسی دشوار و زمانبر است و افراد بدون جستجو و با اطالاعات کافی نمی توانند به هر موسسه ای اطمینال کنند و همه وسایلشان را به عهده انها بسپارند.

باربری تهران مفتخر است با ارائه خدماتی منحصفر به فرد

حمل بار به شهرستان

بسته بندی اثاثیه منزل با تجهیزات باکیفیت و کارگران توانمند

بدون داشتن یک بسته بندی خوب نمی توان اسباب کشی خوبی داشت زیرا در امان ماندن وسایل از خطرات و صدمات مستلزم بسته بندی درست و حسابی با تجهیزات باکیفیت مثل کارتن, استرچ رپ و بابل رپ می باشد. انجام این امر توسط یک کادر حرفه ای برای حمل بار و اثاثیه منزل تاثیر فوق العاده ای دارد. داشتن نیروی انسانی متخصص از جمله ویژگی یک باربری خوب می باشد که باید دقت زیادی در انتخاب یک شرکت باربری داشته باشید. نحوه بسته بندی لوازم برای اسباب کشی نسبت به نوع اثاثیه ها متفاوت خواهد بود و با دانش کافی در این زمینه میتوان از شیوه ی درست بسته بندی استفاده کرد بنابراین بدون داشتن آگاهی از اصول آن دست به بسته بندی وسایل خود نکنید.

  • بسته بندی با کارتن های مستحکم و بزرگ
  • استفاده از روش های بسته بندی جدید برای حفظ سلامت بار
  • گارگران زبده و ماهر

حمل  بار با ماشین های مخصوص باریری

باربری تهران باداشتن یک مجموعه از ماشین آلات مطمئن و سرویس شده مثل خاور  – کامیون – نیسان  بار – وانت بار  آماده جابجایی و حمل بار به اقصا نقاط تهران می باشد. شما می توانید به صرفه با باربری تهران اثاث کشی خود را انجام دهید. اما چطور؟‌شما با تماس با ما می توانید مشاوره دریافت کنید و ماشین مناسب حجم و نوع بارتان را انتخاب کنید مثلا براساس نظر کارشناس ما برای جابجایی بار شما وانت مناسب تر تا نیسان یا کامیون و قیمت های جابجایی با هر ماشین حمل بار متفاوت است و انتخاب ماشین مناسب بارتان می تواند هزینه های جابجایی را برای شما بشدت کاهش بدهد.

  • ماشین های هر روز سرویس می شوند
  • موکت شده و دارای پتو های باکیفیت
  • جابجایی بار با رانندگان با تجربه و مطمئن به هر نقطه از تهران و شهرستان

ارسال و حمل بار به شهرستان:

خدمات باربری تهران محدود به شهر تهران نشده و هر روز در تکاپوی گسترش فعالیت خود در تمام نقاط ایران هستیم در همین راستای من به چندین شهرستان مثل باربری در کرج – قزوین – رشت – زنجان – ساری- همدان – اردبیل  حمل بار  با کامیون انجام می دهیم. رانندگان مجرب – صدور بیمه نامه و تعرفه های مناسب از جمله خدمات بارز ما به افرادی که قصد جابجایی بار به شهرستان را دارنند می باشد.

شعبات ما در تهران

حمل بار در اندرزگو | فرمانیه

یوسف آباد | قلهک

جردن | آفریقا

سعادت آباد  | پاسداران

ولنجک | نارمک

شریعتی | فرشته