باربری چیتگر ارائه دهنده خدمات باربری به صورت شبانه روزی و صددرصد تضمینی

باربری چیتگر متخصص در امر بسته بندی و حمل اثاثیه منزل در استان تهران می باشد که با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران به صورت شبانه روزی ( حتی در تعطیلات ) خدمات جابجایی وسایل منزل و حمل بار را با وانت ، نیسان و کامیون انجام می دهد و تمامی خدمات باربری و اسباب کشی را برای شما انجام می دهد .باربری چیگر با داشتن گارگرانی زبده و خوش اخلاق توانایی جابجایی وسایل سنگین شما را بدون کوچکترین صدمه ای در آنها می باشد پس برای جابجایی وسایل خود با باربری چیتگر تماس بگیرید .

باربری ما از متدهای جدید به تقلید از کشورهای اروپایی برای چیدمان اثاثیه شما استفاده میکند که چیدمانی عالی از لحاظ زیبایی به شما تحویل خواهد داد. پس بهترین انتخاب شما باربری چیتگر خواهد بود .اتوبار ما اصولی را برای خود دارد که مهم ترین آنها رضایت شما مشتریان عزیز می باشد که در این زمینه تمام تلاش خود را به کار خواهد برد .

شما هموطنان عزیز با تکیه بر تجربه ی قابل قبول باربری چیتگر میتوانید  تجربه ی شیرین جابجایی و اسباب کشی ای دقیق ، منظم ، سریع و برنامه ریزی شده دست یابید.فقط کافیه تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن بار شما توسط باربری چیتگر به مقصد ارسال شود. فاصله ما با شما فقط یک تماس تلفنی است.

باربری چیتگر

ارائه بیمه نامه در باربری چیتگر:

اکثر خانواده ها در هنگام اسباب کشی نگران گم شدن یا شکستن اثاثیه می باشند به همین دلیل خاطره خوبی از اسباب کشی در ذهن ندارند. باربری چیتگر برای آسودگی خاطر مشتریان باربری بیمه نامه ای ارائه می دهد. این بیمه نامه به صورت رایگان تنظیم خواهد شد. بر اساس این بیمه نامه اگر در طول اسباب کشی اثاثیه مشتریان گم و یا شکسته شود اتوبار چیتگر مؤظف است خسارت آن را تمام کمال پرداخت کند.

بیمه نامه ارائه شده در باربری ما از زمانی که کارکنان باربری شروع به کار می کنند تا زمانی که اثاثیه را در محل جدید به مشتریان خود تحویل می دهند اعتبار دارد و در این فاصله زمانی، هرگونه خطایی از جانب کارکنان شرکت ما رخ دهد و یا اثاثیه دچار مشکل شود باربری چیتگر موظف است خسارت وارد شده را جبران کند.

برخی از خدمات مهم ما:

 1.   ارائه ی سرویس های مناسب جهت اسباب کشی ادارات

 2.   اثاث کشی منازل و جابجایی کالا بصورت تجاری

 3.    ارائه ی مشاوره جهت انتخاب مناسبترین سرویس

 4.    ارائه ی کادری حرفه ای از کارگران خانم و آقا جهت خدمات بسته بندی و جابجایی بار

 5.     ارائه ی خدمات بصورت شبانه روزی

 6. بهره گیری از ماشین های تمیز و مسقف

 

اصول بسته بندی صحیح

بسته بندی صحیح یعنی

 • جلوگیری از آسیب دیدن اثاثیه
 • افزایش سرعت حمل و نقل و اسباب کشی
 • دقت ، انضباط و سرعت در چیدمان
 • عدم کلافگی و سردرگمی هنگام چیدمان
 • جابجایی بدون استرس و بدون دغدغه

 

پوشش تمام مناطق تهران در باربری چیتگر:

باربری چیتگر علاوه بر داشتن باربری در منطقه چیتگر در سایر مناطق تهران هم شعبه های فعال در جهت رفع نیاز مشتری به صورت سریع دارد و در عرصه باربری و اثاث کشی خدمتگذاری برتر است. اتوبار ما با داشتن تجهیزات مناسب باربری و بسته بندی و کافی میتواند همزمان چند جابجایی  را در داخل استان تهران و خارج از استان انجام دهد و وسایل و کالاهی سنگین و شکستنی را به آسانی حمل کند و با ضمانت اثاث تحویل دهد. باربری چیتگر با داشتن شبکه ایی فعال در تمام نقاط تهران بهترین ها را در اختیارتان می گذارد.

شماره تماس های ما:

شمال تهران تمام محدوده هاش: 22353474

تمام مناطق مرکز تهران: 88579056

برخی از شعبات فعال ما:

باربری حصارک

حمل بار در بلوار کشاورز 

اتوبار در اقدسیه

باربری در محدوده فرمانیه