باربری چیتگر ارائه دهنده خدمات باربری به صورت شبانه روزی و صددرصد تضمینی

باربری چیتگر یکی دیگر از شعبات پرتعداد باربری تهران می باشد که با سابقه درخشان خود متخصص در خدمات حمل بار،اسباب کشی و بسته بندی لوازم منزل، ادارجات،بیمارستان ها و…، و حمل اثاثیه منزل در استان تهران می باشد. که با مجوز رسمی از اتحادیه باربری های تهران به صورت شبانه روزی ( حتی در تعطیلات ) خدمات جابجایی وسایل منزل را با استفاده از وانت ، نیسان و کامیون انجام می دهد و تمامی خدمات باربری و اسباب کشی را به نحو احسن و کاملا تضمینی برای شما عزیزان ارائه می دهند. باربری در چیگر تهران با داشتن گارگرانی زبده و خوش اخلاق توانایی جابجایی وسایل سنگین شما را بدون کوچکترین صدمه ای به آنها را دارند. پس برای جابجایی وسایل خود با باربری چیتگر تهران تماس بگیرید تا از هرگونه دغدغه و استرس ناشی از اسباب کشی خیالتان راحت باشد.

باربری ما از متدهای جدید برای چیدمان اثاثیه شما استفاده می کند که چیدمانی عالی از لحاظ زیبایی به شما تحویل خواهد داد. پس بهترین انتخاب شما باربری چیتگر غرب تهران خواهد بود .اتوبار ما اصولی را برای خود دارد که مهم ترین آنها رضایت شما مشتریان عزیز می باشد که در این زمینه تمام تلاش خود را به کار خواهد برد . شما هموطنان عزیز با تکیه بر تجربه ی قابل قبول شرکت باربری ما می توانید تجربه ی شیرین جابجایی و اسباب کشی ای دقیق ، منظم ، سریع و برنامه ریزی شده دست یابید. فقط کافیه تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن بار شما توسط باربری چیتگر در تهران به مقصد ارسال شود. فاصله ما با شما فقط یک تماس تلفنی است.

باربری چیتگر

ارائه بیمه نامه در باربری چیتگر:

خوبی انتخاب باربری و اتوبار برای اسباب کشی و جابجایی لوازم منزل این می باشد که تمامی لوازم شما از اول تا آخر فرایند در امان می باشند. اکثر خانواده ها در هنگام اسباب کشی نگران گم شدن یا شکستن اثاثیه گران بها خود می باشند به همین دلیل خاطره خوبی از اسباب کشی در ذهن ندارند. باربری غرب چیتگر تهران برای آسودگی خاطر مشتریان بیمه نامه ای ارائه می دهد. این بیمه نامه به صورت رایگان و از ابتدای شروع جابجایی تا اتمام اسباب کشی تنظیم خواهد شد. بر اساس این بیمه نامه اگر در طول اسباب کشی اثاثیه مشتریان گم و یا شکسته شود اتوبار ما مؤظف است خسارت آن را تمام کمال پرداخت کند.

بیمه نامه ارائه شده در باربری ما از زمانی که کارکنان باربری شروع به کار می کنند تا زمانی که اثاثیه را در محل جدید به مشتریان خود تحویل می دهند اعتبار دارد و در این فاصله زمانی، هرگونه خطایی از جانب کارکنان شرکت ما رخ دهد و یا اثاثیه دچار مشکل شود باربری چیتگر موظف است خسارت وارد شده را جبران کند. خیالتان از بابت وسایل گران بهای خود راحت باشد. چرا که ما کار خود را بلد هستیم.

برخی از خدمات مهم ما:

 • بهره گیری از ماشین های تمیز و مسقف و کاملا پیشرفته
 • ارائه سرویس های مقرون به صرفه و مناسب جهت اسباب گشی
 • اثاث کشی کاملا تضمینی و اصولی
 • استفاده از پرسنل با تجربه و آموزش دیده در امر بسته بندی و چیدمان
 • ارائه خدمات به صورت 24 ساعته و هفت روز هفته
 • بسته بندی حرفه ای و نوین با استفاده از تجهیزات بروز
 • ارائه مشاوره رایگان و مدریت عالی و بی نظیر
 • چیدمان اصولی بار در مقصد زیر نظر مشتریان
 • حمل و جابجایی سریع و مطمئن به تمام نقاط تهران و شهرستان
 • و…

بسته بندی صحیح و نوین در باربری غرب تهران چیتگر:

بسته بندی یکی از مهم ترین و پیچیده ترین مرحله اسباب کشی می باشد. که اگر توسط افراد بی تجربه و نابلد انجام شود به طور حتم پیامد های ناگواری را برای شما به دنبال خواهد داشت. در واقع اکثر خانواده ها می دانند که اگر به دنبال یک اسباب کشی بدون مشکل و راحتی می گردند. باید مرحله بسته بندی را جدی بگیرند چرا که بسته بندی مناسب و حرفه ای محافظ سلامت بار شما می باشد. پس اگر تجربه این کار را ندارید باربری چیتگر تهران را برای این کار انتخاب کنید. تا با استفاده از پرسنل مجرب و آموزش دیده در کمترین زمان ممکن یک بسته بندی فوق العاده با بهره گیری از تجهیزات نوین و بروز را برای شما عرضه کنیم.

بسته بندی صحیح یعنی

 • جلوگیری از آسیب دیدن اثاثیه
 • افزایش سرعت حمل و نقل و اسباب کشی
 • دقت ، انضباط و سرعت در چیدمان
 • عدم کلافگی و سردرگمی هنگام چیدمان
 • جابجایی بدون استرس و بدون دغدغه

پوشش تمام مناطق تهران در باربری چیتگر:

باربری تهران چیتگر علاوه بر داشتن باربری در منطقه چیتگر در سایر مناطق تهران هم شعبه های فعال در جهت رفع نیاز مشتری به صورت سریع دارد و در عرصه باربری و اثاث کشی خدمتگذاری برتر است. اتوبار ما با داشتن تجهیزات مناسب باربری و بسته بندی و کافی میتواند همزمان چند جابجایی  را در داخل استان تهران و خارج از استان انجام دهد و وسایل و کالاهی سنگین و شکستنی را به آسانی حمل کند و با ضمانت اثاث تحویل دهد. باربری چیتگر تهران با داشتن شبکه ایی فعال در تمام نقاط تهران بهترین ها را در اختیارتان می گذارد.

باربری و اتوبار ما با اختصاص دادن شماره های جداگانه در مناطق مختلف تهران تمام سعی خود را می کند تا بهترین و باکیفیت ترین خدمات خود را به شما عزیزان عرضه کنند تا علاوه بر جلب رضایت شما، شما را به مشتریان دائم خود تبدیل کنند. فقط کافیست با شماره های زیر تماس بگیرید تا در اسرع وقت در خدمت شما باشیم.

شماره تماس های ما:

شمال تهران تمام محدوده هاش: 22353474

تمام مناطق مرکز تهران: 88579056

برخی از شعبات فعال ما:

باربری حصارک

حمل بار در بلوار کشاورز 

اتوبار در اقدسیه

باربری در محدوده فرمانیه