باربری فردوس متخصص حمل بار و اثاث کشی سریع و مطمئن با کادر خوش اخلاق

باربری فردوس (یکی از شعبات زیر نظر باربری تهران ) اماده ارائه خدمات حمل و نقل بار به سراسر کشور و انجام اسباب کشی لوازم منزل ، مبلمان اداری و شخصی، جهیزیه و… بسته بندی لوازم منزل، چینش اصولی انها در مقصد و … برای شما همشهریان عزیز میباشد. باربری ما با کادری اموزش دیده و ماهر تمامی لوازم شما را بدون کوچکترین اسیب دیدگی در مقصد به شما تحویل میدهد.

باربری فردوس یکی از بهترین شرکت های باربری در سطح استان تهران میباشد که همواره رضایتمندی و اعتماد مشتریان را در اولویت خود قرار داده است. امروزه شرکت های باربری به صورت حرفه ای و فعالیت های حمل اثاثیه منزل و کارهای مشابه ان را انجام میدهند. جابجایی لوازم یک منزل اگر توسط افراد ناوارد انجام شود بیشترین اسیب را به وسایل شما وارد میشود، شرکت ما با مهارت و سال ها فعالیت در امر جابجا کردن کالاها در این منطقه از تهران همواره اعتماد خود در بین مشتریان را کسب کرده است.

ارائه خدمات باربری و حمل بار شبانه‌روزی بدون هیچ محدودیتی در هر زمان به شما عزیزان تخصص ما می‌باشد. در تمامی ایام هفته حتی در روزهای تعطیل خدمات حمل بار و حمل اثاثیه را شبانه‌روزی ارائه می‌نماییم.

 

بسته بندی حرفه ای لوازم منزل در باربری فردوس:

باربری بلوار فردوس مفتخر است با استفاده از جدیدترین فناوری‌ ها و موارد اولیه شامل انواع پکیج‌ ها و بسته‌ بندی‌ ها متنوع و در سایزهای مورد نیاز به همراه متخصصان آموزش‌ دیده، در انجام این کار و رفع این مشکلات شما را یاری رسانند. با ارسال درخواست خود به صورت تلفنی، کارشناسان ما بهترین پک را بر حسب نیاز شما انتخاب می کنند.

خدمات بسته بندی ما شامل بسته بندی انواع وسایل منزل و کالاهای حساس و شکستنی همچنین لوازم منزل چون مبلمان، ماشین لباس شویی و سایر لوازم است.بسته بندی مناسب اسباب ادارات و شرکت ها با بهترین کیفیت و استحکام جهت جایجایی نیز از جلمه دیگر خدمات باربری ما است.دقت در انجام بسته بندی مناسب هم موجب سهولت در جابجایی اثاث منزل و هم موجب سرعت در اسباب کشی منزل می شود و حتی در سهولت چیدمان پس از اسباب کشی نیز موثر خواهد بود.ما شما را یاری میکنیم تا اثاثیه خود را در سریع ترین زمان ممکن و با پایین ترین هزینه و با ایمنی بالا جابجا کنید.خیالتان راحت.

جمع آوری و بسته بندی لوازم را بدون اینکه مجبور باشید به تنهایی انجام دهید به کارکنان باربری ما بسپارید. با این کار باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها می شوید. بهترین راه برای اثاث کشی سریع، آسان و ارزان انتخاب اتوبار فردوس است.

باربری فردوس

 

چرا باید باربری فردوس را انتخاب کنیم؟

  1. باربری فردوس بیمه رایگان دارد و اجناس و لوازم منزل شما را گارانتی خواهند کرد.
  2. مشاوره رایگان دارد کارشناسان ما درمحل شما حاضر خواهد شد وبه شما مشاوره رایگان خواهد داد.
  3. باربری ما از همه مهمتر تخفیف ۳۰ در صد دارد و همیشه رضایت مشتری را سر لوحه خودش قرار داده است.
  4. کارگران مجرب آموزش دیده دارد و بصورت شبانه روری در خدمت همشریان عزیز میباشد.
  5.  بسته بندی حرفه ای را برای مشتریان عزیز ارائه میدهند.
  6. با نرخ و قیمت اتحادیه باربری کار میکنند.
  7. تمام استاندارد و قوانین بین الملل باربری را رعایت می کند.
  8. از بروزترین و پیشرفته ترین ابزار ها برای بسته بندی لوازم منزل شما استفاده میکند.
  9. بهره گیری از ماشین های موکت کاری شده و مسقف به همراه رانندگان اشنا به مسیر.
  10. چینش اصولی لوازم در مقصد زیر نظر شما .

راه های ارتبط با باربری فردوس:

باربری ما برای  هر منطقه از تهران شماره های مخصوصی در نظر گرفته است تا اگر قصد اسباب کشی در هر منطقه از تهران را داشتید بتوانید به راحتی به این شماره ها دسترسی داشته باشید ، همه این شماره ها در تمامی ساعات روز و حتی ایام تعطیل در دسترس شما شهروندان میباشد. از اعتماد کردن به ما پشیمان نخواهید شد.

تمام مناطق مرکز تهران: 88579056

تمام مناطق غرب تهران: 22353474

شعبات باربری تهران:

باربری بلوار کشاورز

اتوبار در دلاوران

حمل بار مطمئن در الهیه

باربری در محدوده جردن