باربری مسعودیه بهترین باربری در محدوده مسعودیه با خدمات ممتاز و ویژه

باربری مسعودیه تهران باچندین سال سابقه مفید در صنعت حمل و نقل و خوش نام بودن در بین باربری های تهران به کمک نیروهای آموزش دیده خود  به مشتریان تهرانی خدمات ارائه می نماید. پرسنل اتوبار ما با احساس مسئولیت و وجدان کاری، تمام دقت خود را صرف جابجایی لوازم شما و ارسال ان به مقصد مورد نظر  بدون خدشه رساندن به بار می کنند. امروزه در هر کلان شهر و یا هر شهرستان نسبتا بزرگ  مبحث نقل و انتقال درون شهری و برون شهری از نکات حائز اهمیت است، که باربری مسعودیه ان را به نحو احسن انجام میدهد.

ما در باربری مسعودیه سعی می کنیم تا با دقت فراوان در حمل و نقل اثاثیه منزل و دفتر کار شما بدون هیچ گونه آسیب دیدگی و ضربه به لوازم و دیوار کار خود را انجام دهیم تا روز به روز به شمار خانواده بزرگ مشتریان وفادارمان بیافزاییم. کافیست فقط با ما تماس بگیرید. اتوبار مسعودیه با تکیه بر کادر فنی و خودروهای مجهز بصورت تمام وقت و همه روزه آماده خدمات رسانی به مشتریان خود و همشهریان عزیز و محترم در راستای انجام هر چه بهتر و سریعتر خدمات اثاث کشی و بسته بندی انها میباشد.

باربری مسعودیه

خدمات استثنایی که باربری مسعودیه ارائه میدهد:

برای این که  اسباب کشی از مبدا به مقصد موردنظر نیاز به طور صحیح انجام گیرد، نیازمند اجرای اصولی خدمات باربری در اسباب کشی می باشد و این نیاز به تخصص کافی در زمینه های بسته بندی حرفه ای و اصولی , تخلیه و چیدمان دقیق و… میباشد. باربری مسعودیه با مدیریت عالی آقای کرمی و شاکری سعی میکند تا مناسب ترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهیم تا رضایت ان ها را جلب کنند.

برخی از خدمات ما:

  • بسته بندی مطمئن و حرفه ای با وسایل و ابزارهای پیشرفته
  •  حمل و بسته بندی وسایل گرانبها و با ارزش
  • ارائه مناسب ترین نرخ های بسته بندی و باربری درون شهری
  • پرداخت هزینه هرگونه خسارت در حین جابجایی , بسته بندی و چیدمان
  • حمل و نقل توسط کادری مجرب و اموزش دیده
  • استفاده از لوازم بسته بندی با کیفیت { کارتن های حجیم و محکم | نایلون های ضربه گیر
  • جابجایی با وسایل نقلیه سالم و استاندارد مثل کامیونت , وانت بار , نیسان بار
  • تخفیف های ویژه برای نوعروسان , شرکت ها نو پا و افراد بی بضاعت
  • جابجایی یخچال – فرش – مبلمان – میز صندلی و … با وانت بار و نیسان بار
  • اثاث کشی در تمام روزهای هفته و شبانه روزی

این خدمات تنها بخشی از خدمات بیشمار باربری ما میباشد، برای اطلاع از خدمات دیگر ما با ما تماس بگیرید.

باربری مسعودیه

 

 

خودروهای باربری مسعودیه:

باربری مسعودیه برای ارائه سرویس به تمام مشتریان خود از خودرو های متفاوتی نسبت به نیاز مشتری در شرکت خود استفاده می کند که می توان به نیسان بار ، وانت بار ، باربری با خاور ، باربری با کامیون اشاره کرد. تمامی خودرو های مورد استفاده در حمل و نقل داراه معاینه فنی معتبر می باشد و همیشه قبل از اعزام به محل خودرو مورد نظر توسط شخص معتیر که تخصص زیادی در بررسی فنی خودرو دارد ، مورد بررسی و تایید قرار می گیرید تا هیچ مشکلی از نظر خودرو اسباب کشی شما مشتریان را تهدید نکند.

ارائه بیمه باربری در اتوبار مسعودیه:

بیمه باربری ، بیمه هست که بار شما را از زمان ورود به داخل خودرو حمل بار تا زمان تخلیه و چیدمان بیمه کند .باربری مسعودیه برای پیشگیری از عواقب غیر قابل اثاث کشی ، اثاثیه منزل و هر نوع باری که دارید را به میزان ارزش آن بیمه می کند تا خدای نکرده در صورت بروز هرگونه مشکل خسارت لوازم شما را تمام و کمال پرداخت کند و مشتری هیچ گونه ضرری نکند.

راه های ارتباط با باربری مسعودیه:

اگر قصد دارید یک اسباب کشی بی دردسر و بدون استرس در منطقه مسعودیه و محله های نزدیک ان را دارید، حتما با باربری مسعودیه تماس بگیرید.باربری ما با تیم کاملا حرفه ای  و مجرب خود در خدمت شماست . ما صفرتاصد اسباب کشی را برای شما عزیزان انجام می دهیم کافی هست در گوشه ای نشسته و نظاره گر  انجام کلیه مراحل جابجایی، از بسته بندی اثاثیه منزل گرفته تا چیدمان در محل را برای شما عزیزان انجام می دهیم.

شماره تماس:22353474 ||88579056 

شعبات فعال ما: