باربری ستارخان متخصص در حمل بار و اسباب کشی لوازم منزل

باربری ستارخان در زمینه ی جابجایی و حمل اثاثیه فعالیت داشته و با دارا بودن سابقه طولانی در این زمینه و بااستفاده از بهترین ماشینهای باربری و با بکارگیری افراد مجرب و با تجربه در امر اسباب کشی ، به شما کمک می کند تا این پروسه سخت برای شما، در سریع ترین زمان ممکن و با کمترین دغدغه و استرس به انجام برسد .

خدمات باربری ستارخان به صورت شبانه روزی در تهران و کلیه مناطق تهران و شهرستان ها میباشد،که آماده خدمات رسانی به شما عزیزان می باشد. باربری ستارخان با استفاده از پیشرفته ترین و مدرن ترین  ابزارها ، به بسته بندی اثاثیه ی منزل شما پرداخته تا در حین جابجایی کوچکترین آسیبی به وسایل شما وارد نشود .شرکت ما کلیه لوازم شما را از کوچک به بزرگ قبل از فرایند جابجایی بیمه میکند تا اگر در حین جابجایی بار خسارتی به وسایل شما وارد شد هزینه ان را تمام و کمال پرداخت کند. مجموعه بزرگ باربری ستارخان با علم به این موضوعات و با تکیه بر تعهد ، تخصص و سابقه درخشانی که در زمینه باربری دارد سعی میکند تا خاطره ای خوش برای مشتریان عزیز به یادگار بگذارد.

شماره تلفن :‌ 22353474

باربری ستارخان

باربری ستارخان بهترین باربری در تهران

قبل از تصمیم‌گیری در مورد جابجا شدن و تغییر محل سکونت، بهترین عمل انتخاب یک اتوبار مطمئن و باتجربه است. بسته‌بندی اصولی وسایل منزل بزرگترین دغدغه هنگام اثاث‌کشی است،این امر علاوه بر نیاز به تجربه و مهارت بالا، زمان و حوصله زیادی نیاز دارد. پس اگر زندگی پرمشغله‌ای دارید و وقت کافی برای بسته‌بندی اثاث و وسایل منزل خود ندارید و می خواهید هر چه سریع‌تر اینکار انجام شود قبل از هر تصمیمی با باربری ستارخان مشورت کنید. مشاوران ما به صورت رایگان و شبانه‌روزی شما را راهنمایی می کنند.

باربری ستارخان

وسایل و اثاث منزل برای هرکسی جایگاه خاصی دارد و آسیب دیدن و شکستن آنها برای همه ما ناراحت‌کننده است . وسایلی که هزینه هنگفتی برای آنها کرده اید و ممکن است به دلیل بسته بندی غیر اصولی و ضعیف آسیب ببینند، تیم تخصصی و اموزش دیده بسته‌بندی باربری ستارخان شما را برای جمع کردن و آماده سازی وسایل منزلتان راهنمایی می کند. شرکت ما با استفاده از فوم و کارتن‌های مخصوص وسایل آسیب‌پذیر را بسته بندی و وسایلی مانند میز و صندلی و مبل که ممکن است رنگ آنها زده شود یا سوراخ شوند را با روش های مختلف می پوشاند.ما در باربری ستارخان تمام تلاش خود را می کنیم که شما هیچگونه استرس و اضطرابی برای بسته بندی لوازم منزل و حمل بار خود نداشته باشید و با خیال آسوده حمل لوازم منزل خود را به ما بسپارید.

اسباب کشی و حمل لوازم در باربری ستارخان تحت چه شرایطی انجام میشود ؟

  • برای آگاهی بیشتر میتوانید بصورت رایگان با مشاور حمل بار تماس حاصل فرمایید.
  • کارگران ما علاوه بر بسته بندی لوازم شما، در چینش دوباره انها در مقصد نیز شما را یاری میکنند.
  • بارنامه و بیمه وسایل شما به صورت رایگان انجام میشود.
  • استفاده از ماشین های تمیز و مدرن به همراه رانندگان باتجربه و اشنا به مسیر
  • استفاده از پرسنل متخصص در جابجایی بار و بسته بندی لوازم منزل
  • بسته بندی ارزان قیمت با کیفیت ( به شرط تضمین سلامت بار )
  • همراه بودن از ابتدا تا اخر کار اثاث کشی و قبول هرگونه مسئولیت در حین جابجایی

از شعبه باربری حکیمیه دیدن فرمایید.

راه های ارتباط با باربری ستارخان

مهمترین هدف ما طی چندین سال فعالیت در زمینه جابجایی لوازم منزل و شرکت ها ارائه خدمات باربری به بهترین شکل ممکن در باربری ستارخان است. شما عزیزان در هرکدام از مناطق تهران ساکن هستید می توانید از طریق تماس تلفنی با همکاران ما در باربری ستار خان از خدمات باربری ما با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت استفاده کنید.شرکت ما با به کارگیری پرسنل حرفه ای و مجرب در سراسر تهران تمام تلاش خود را می کند تا شما با خیالی آسوده نقل مکان کنید و کوچکترین آسیبی به لوازم شما نرسد.

برخی از شعبات تحت نظر باربری تهران:

آیا میخواهید بارتان بدون هیچ گونه  آسیبی بارتان به مقصد برسد!

سالم رساندن وسایل منزل به مقصد مد نظرتان کار بسیار دشواری است البته این دشواری زمانی است که شما یا یک باربری  تجربه کافی نداشته باشید و به فوت و فن کار ناآشنا باشید. در چند سال اخیر صدمات ناشی از اسباب کشی نادرست بسیار زیاد شده و برخی مردم حاضر به پرداخت اندک هزینه جهت سپردن بارشان به یک شرکت باربری در ستارخان نمی باشند و نتیجه می شود جابجایی توسط خودشان و احتمال زیاد آسیب دیدن وسایل با ارزششان ممکن است رخ دهد.

اما پیشنهاد ما به شما چیست؟‌چه کاری باید انجام دهید تا سلامت بارتان تضمین شود؟

خیلی سادست سعی کنید یک باربری خوب با سابقه و مجوز دار مثل باربری ستارخان تهران پیدا کنید.